مشاورین املاک کلارویلا

منطقه ییلاقی کلاردشت از دیرباز پذیرای توریست و مسافران بوده است بدلیل اقلیم آب و هوایی و جغرافیایی منطقه ، اهمیت ویژه ای در پذیرش توریست داشته است بسیاری از سرمایه گذاران جهت خرید و ساخت ملک در کلاردشت سرمایه گذاری و یا جهت بسر بردن تعطیلات شیرین در طبیعت کلاردشت جذب می شوند.

سایت تخصصی املاک کلارویلا دات کام پس از گذارندن دوره چند ساله اولین وب سایت تخصصی و مستقل املاک درشهرستان کلاردشت است که در راستای خدمت به سرمایه گذاران و مشتریان حوزه ملکی در شهرستان کلاردشت فعالیت میکند و علاوه بر ارائه فایل های ملکی شامل ویلا و زمین ، اخبار مهم  در کلاردشت را نیز پوشش میدهد.از دیگر خدمات کلارویلا دات کام ثبت ملک توسط مهمانان سایت است که به امکانات این وبگاه افزوده شد و مهمانان سایت می توانند ملک های خود را نیز ثبت نموده و فروش آنرا به کلارویلا دات کام بسپارند این وبگاه مفتخر است با جامعه مهندسین عمران فعال نظام مهندسی کلاردشت جهت اجرای پروژه های ساخت و پیمانکاری همکاری مینماید.

هدف ما ارائه اطلاعات دقیق و شفاف ، بهمراه فایل های منتخب شده از ملک های موجود در کلاردشت است و کلیه ملک های موجود اختصاصا توسط تیم کلاویلا دات کام مورد استعلام و بررسی قرار گرفته است و عقد قرارداد بر اساس کد رهگیری و یا ثبت در دفترخانه خواهد بود.

کلارویلا دات کام بر خود موظف میداند کلیه ملک های موجود اعم از زمین ، باغ و ویلا را در کلاردشت ، قبل از قرار دهی در وبگاه استعلام نموده و کلیه موارد امنیتی در حوزه ملکی اعم از مالکیت ، وضعیت سند ، طرح هادی ، راه و شهرسازی ، دهیاری ، شهرداری ، آبخیزداری ،دارایی ، اداره ثبت و … را بررسی نماید و هرگونه ابهامی را جهت خرید مشتریان خود بزداید.

کلارویلا دات کام بر پایه صداقت با مشتریان و مالکین محترم فعالیت خود را ادامه خواهد داد و برای شما خریدی پرمنفعت را آرزومند است.